XI МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ

«ЗАХВОРЮВАННЯ КІСТКОВО-М'ЯЗОВОЇ

СИСТЕМИ ТА ВІК»,

ПРИСВЯЧЕНА ПАМ’ЯТІ ПРОФЕСОРА Є. П. ПОДРУШНЯКА

ЦЕНТРАЛЬНО-СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИЙ САМІТ ІЗ ЗАХВОРЮВАНЬ КІСТКОВОЇ ТКАНИНИ:

НАУКОВІ ДОСЯГНЕННЯ 2017 РОКУ

7 грудня 2017

Відень, Австрія

 

Однією з традицій останніх років у науковців із країн Центральної та Східної Європи, що вивчають проблеми захворювань кістково-м’язової системи та вітаміну D, є традиція збиратися напередодні різдвяно-новорічних свят у Відні та обговорювати наукові роботи, що велися протягом року, обмінюватися професійним досвідом, представляти результати власних досліджень з вивчення нових методів та удосконалення діагностики та менеджменту захворювань кістково-м’язової системи. Цього року така зустріч відбулася 7 грудня. Традиційно в ролі організаторів Центрально-східноєвропейського саміту із захворювань кісткової тканини – 2017 виступили провідні австрійські науковці в цій галузі медицини – професор Gerold Holzer (Department of Orthopedic Surgery, Medical University of Wien) і професор Heinrich Resch (St. Vincent Hospital, Academic Teaching Hospital of the Medical University of Wien).

КОНФЕРЕНЦІЇ 2017

Українська асоціація остеопорозу та Українське відділення Європейської асоціації з проблем вітаміну D (EVIDAS) протягом останніх років традиційно проводять науково-практичні конференції «Дефіцит та недостатність вітаміну D у клінічній практиці» в різних регіонах України.

ПІДСУМКИ 2016 РОКУ

Поворознюк Владислав Володимирович
Президент Української асоціації остеопорозу та Української асоціації менопаузи, андропаузи та захворювань кістково-м’язової системи, директор Українського науково-медичного центру проблем остеопорозу, керівник відділу клінічної фізіології та патології опорно-рухового апарату ДУ «Інститут геронтології ім. Д.Ф. Чеботарьова НАМН України» (м. Київ), заслужений діяч науки і техніки України, доктор медичних наук, професор Владислав Володимирович Поворознюк:

  • 1
  • 2