м. Київ, вул. Вишгородська, 67 (вхід з вул. Кобзарська)        

Нагорода за значний внесок у розвиток медичної науки
з вітаміну D від оргкомітету Абу Дабі Щорічної Міжнародної конференції
з дефіциту вітаміну D та здоров’я людини


16-17 березня 2017 року відбулась Абу Дабі Щорічна Міжнародна конференція з дефіциту вітаміну D та здоров’я людини у м. Абу Дабі, Об’єднані Арабські Емірати.

http://www.uaevitamindcongress.com/

Програма конференції включала лекції з діагностики, профілактики та лікування дефіциту вітаміну D, обговорювались результати досліджень останніх років та вплив вітаміну D на здоров'я людини.

Основні ключові питання, які були розглянуті: статус вітамін D у дітей та підлітків; класична та некласична роль вітаміну D; геномні аспекти вітаміну D; роль вітаміну D при ендокринних, серцево-судинних, неврологічних, автоімунних та онкологічних захворюваннях, остеопорозі, рахіті, остеомаляції, респіраторних інфекціях, захворюваннях шкіри; особливості лабораторної діагностики дефіциту вітаміну D; роль харчування в профілактиці дефіциту вітаміну D; лікування недостатності та дефіциту вітаміну D.

Лекторами конференції виступили провідні лідери, вчені та лікарі з Об'єднаних Арабських Еміратів, країн Близького Сходу, США, Сербії та України.

Нагорода в Абу Дабі
Президент Української асоціації остеопорозу, заслужений діяч науки та техніки України, д.мед.н., професор Поворознюк В.В. виступив з усною доповіддю «Роль вітаміну D та лікувальної фізкультури в корекції вік-залежних змін скелетної м’язової тканини у жінок у постменопаузальному періоді» та представив результати досліджень, проведених в Україні на базі ДУ «Інститут геронтології імені Д.Ф. Чеботарьова НАМН України.

Поворознюк Владислав Володимирович

Президент Української асоціації остеопорозу, заслужений діяч науки та техніки України, д.мед.н.,
професор Поворознюк В.В.

За значний внесок у розвиток медичної науки з недостатності та дефіциту вітаміну D професору Поворознюку Владиславу Володимировичу була присуджена нагорода.
НагородаПеремикач мови offcanvas