м. Київ, вул. Вишгородська, 67 (вхід з вул. Кобзарська)        

  • Оцінка тілобудови

    Оцінка тілобудови, а саме визначення маси жирової та знежиреної (скелетної м’язової) тканини має важливе значення в осіб різного віку й статі, що обумовлено тим, що з віком вміст жирової маси збільшується, а маса скелетних м’язів зменшується.

  • Agency-Slideshow-Panel-01

Оцінка тілобудови

На сьогодні ожиріння є проблемою XI століття. Проблема надлишкової маси тіла та ожиріння набула глобального характеру. Раніше вважалося, що проблема надлишкової маси тіла поширена тільки в країнах з високим рівнем доходу. Однак в даний час відзначається різке зростання числа осіб, які страждають на ожиріння, і в країнах з низьким і середнім рівнем доходу. Надлишкова маса тіла є фактором ризику багатьох захворювань серцево-судинної системи, цукрового діабету 2 типу, опорно-рухового апарату та інших.


Оценка телостроения

Скелетні м'язи є ключовим компонентом тілобудови людини, їх стан вірогідно пов’язаний з фізичною активністю, станом здоров'я й тривалістю життя. В 1989 році Rozenberg I. для опису втрати маси скелетних м’язів з віком запропоновано використовувати термін «саркопенія».


Оценка телостроения

На базі Українського науково-медичного центру проблем остеопорозу Ви маєте можливість провести оцінку тілобудови, а саме визначити масу жирової тканини та скелетних м’язів за допомогою двохфотонної рентгенівської абсорбціометрії на приладах Hologic (модель Discovery WI, США) та Prodigy (модель GEHC Lunar WI, США).

Лікарі центру проконсультують Вас щодо наявності саркопенії, нададуть рекомендації щодо профілактики втрати скелетних м'язів з віком!ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Перемикач мови offcanvas