м. Київ, вул. Вишгородська, 67 (вхід з вул. Кобзарська)        

  • Оцінка якості трабекулярної кісткової тканини (TBS)

    Унікальна методика, за інформативністю подібна до біопсії кісткової тканини, але без необхідності проведення інвазивних процедур.

  • Agency-Slideshow-Panel-01

Оцінка якості трабекулярної кісткової тканини

Методика «TBS Insight» розроблена та запатентована компанією «Med-Imaps» (Франція) для оцінки показника якості трабекулярної кісткової тканини (TBS – trabecular bone score) у 2006 році.
При комбінованій оцінці показників мінеральної щільності кісткової тканини та якості трабекулярної кісткової тканини збільшується специфічність і чутливість діагностики порушень структурно-функціонального стану кісткової тканини, зростає прогностична оцінка виникнення переломів.
З 2011 року оцінка показника TBS проводиться на базі Українського науково-медичного центру проблем остеопорозу. Тільки у нас в центрі Ви можете пройти оцінку показників мінеральної щільності та якості кісткової тканини одночасно!На базі Українського науково-медичного центру проблем остеопорозу Ви можете пройти обстеження на приладах Hologic (модель Discovery WI, США) та Prodigy (модель GEHC Lunar WI, США).


ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Перемикач мови offcanvas