м. Київ, вул. Вишгородська, 67 (вхід з вул. Кобзарська)        

Конференція // Київ (online)

Шановні колеги!

запрошують Вас до участі у IV Науковому симпозіумі з міжнародною участю

«Захворювання кістково-м’язової системи та вік», присвяченому пам’яті В. В. Поворознюка,

який відбудеться 21-22 жовтня 2021 року.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

 

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі

Міжнародної науково-практичної конференції

«Захворювання кістково-м'язової системи та вік»

21-22 жовтня 2019 року

Конференція // Чернігів

20-21 жовтня 2017

Украино-Белоруская научно-практическая конференция «Дефицит и недостаточность витамина D в клинической практике», г. Чернигов

Українське відділення наукового товариства Європейської асоціації з вітаміну D (EVIDAS), Українська асоціація остеопорозу запрошують Вас прийняти участь у першій Україно-Білоруській науково-практичній конференції «Дефіцит і недостатність вітаміну D в клінічній практиці», яка відбудеться 20-21 жовтня в м Чернігів.

Конференція // Харків

17 жовтня 2017

Науково-практична конференція «Дефіцит та недостатність вітаміну D у клінічній практиці», м. Харків

Українська асоціація остеопорозу,  Українське відділення Європейської асоціації з проблем вітаміну D (EVIDAS), Український науково-медичний центр проблем остеопорозу у межах спільної науково-дослідної роботи з кафедрами пропедевтики педіатрії № 1, сімейної медицини – загальної практики та клінічної фармакології і внутрішньої медицини Харківського національного медичного університету планують проведення науково-практичної конференції «Дефіцит та недостатність вітаміну D у клінічній практиці» у м. Харків 17 жовтня 2017 року на базі Харківського національного медичного університету.

Конференція // Одеса 

2-3 листопада 2017

Міжнародна науково-практична конференція «Захворювання кістково-м’язової системи та вік», м. Одеса

Українська асоціація остеопорозу,  Українська асоціація менопаузи, андропаузи та захворювань кістково-м'язової системи, Українське відділення Європейської асоціації з проблем вітаміну D (EVIDAS), Одеський національний медичний університет планують проведення міжнародної науково-практичної конференції «Захворювання кістково-м’язової системи та вік» у м. Одеса 2-3 листопада 2017 року.

  • 1
  • 2