м. Київ, вул. Вишгородська, 67 (вхід з вул. Кобзарська)        

Конференція // Харків

17 жовтня 2017

Науково-практична конференція «Дефіцит та недостатність вітаміну D у клінічній практиці», м. Харків

Українська асоціація остеопорозу,  Українське відділення Європейської асоціації з проблем вітаміну D (EVIDAS), Український науково-медичний центр проблем остеопорозу у межах спільної науково-дослідної роботи з кафедрами пропедевтики педіатрії № 1, сімейної медицини – загальної практики та клінічної фармакології і внутрішньої медицини Харківського національного медичного університету планують проведення науково-практичної конференції «Дефіцит та недостатність вітаміну D у клінічній практиці» у м. Харків 17 жовтня 2017 року на базі Харківського національного медичного університету.

Запрошуємо: сімейних лікарів, терапевтів, педіатрів, ревматологів, ортопедів-травматологів, неврологів та лікарів інших спеціальностей.

Оргкомітет конференції:

Головуючий: президент Української асоціації остеопорозу, Української асоціації менопаузи, андропаузи та захворювань кістково-м'язової системи, керівник Українського відділення Європейської асоціації з проблем вітаміну D (EVIDAS), заслужений діяч науки і техніки України, доктор медичних наук, професор Поворознюк Владислав Володимирович.

Секретаріат: Дзерович Н. І., Поворознюк Вас. В.

Телефони для довідок:  (044) 254-15-50  (Київ)

Факс:  (044) 430-41-74  (Київ)

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.