м. Київ, вул. Вишгородська, 67 (вхід з вул. Кобзарська)        

 • Конференція // Київ (online)

  Шановні колеги!

  ДУ «Інститут геронтології імені Д. Ф. Чеботарьова НАМН України» та Українська асоціація остеопорозу запрошують Вас до участі у науково-практичній конференції з міжнародною участю «ОСТЕОПОРОЗ – МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА ПРОБЛЕМА СЬОГОДЕННЯ», яка відбудеться 17-18 листопада 2022 року online на платформі OsteoHub (https://osteohub.info).

  Детальніше
 • ЮВІЛЕЙ ІНСТИТУТУ ГЕРОНТОЛОГІЇ

  ЮВІЛЕЙ ІНСТИТУТУ ГЕРОНТОЛОГІЇ  18 вересня 2018 року відбулось урочисте засідання, присвячене 60 річчю Державної установи «Інститут геронтології імені Д. Ф. Чеботарьова НАМН України» та 110-й річниці від дня народження Д. Ф. Чеботарьова.

  ЧИТАТЬ ПОЛНОСТЬЮ

 • ЦЕНТРАЛЬНО-СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИЙ САМІТ

  ЦЕНТРАЛЬНО-СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКИЙ САМІТ

  Однією з традицій останніх років у науковців із країн Центральної та Східної Європи, що вивчають проблеми захворювань кістково-м’язової системи та вітаміну D, є традиція збиратися напередодні різдвяно-новорічних свят у Відні та обговорювати наукові роботи, що велися протягом року, обмінюватися професійним досвідом, представляти результати власних досліджень з вивчення нових методів та удосконалення діагностики та менеджменту захворювань кістково-м’язової системи.

  ЧИТАТИ ПОВНІСТЮ

 • XI МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ
  «ЗАХВОРЮВАННЯ
  КІСТКОВО-М'ЯЗОВОЇ
  СИСТЕМИ ТА ВІК», ПРИСВЯЧЕНА ПАМ’ЯТІ ПРОФЕСОРА
  Є. П. ПОДРУШНЯКА
  23-24 лютого 2018, м. Києві

  ДЕТАЛЬНО

 • Конференция

Конференція // Харків

17 жовтня 2017

Науково-практична конференція «Дефіцит та недостатність вітаміну D у клінічній практиці», м. Харків

Українська асоціація остеопорозу,  Українське відділення Європейської асоціації з проблем вітаміну D (EVIDAS), Український науково-медичний центр проблем остеопорозу у межах спільної науково-дослідної роботи з кафедрами пропедевтики педіатрії № 1, сімейної медицини – загальної практики та клінічної фармакології і внутрішньої медицини Харківського національного медичного університету планують проведення науково-практичної конференції «Дефіцит та недостатність вітаміну D у клінічній практиці» у м. Харків 17 жовтня 2017 року на базі Харківського національного медичного університету.

Запрошуємо: сімейних лікарів, терапевтів, педіатрів, ревматологів, ортопедів-травматологів, неврологів та лікарів інших спеціальностей.

Оргкомітет конференції:

Головуючий: президент Української асоціації остеопорозу, Української асоціації менопаузи, андропаузи та захворювань кістково-м'язової системи, керівник Українського відділення Європейської асоціації з проблем вітаміну D (EVIDAS), заслужений діяч науки і техніки України, доктор медичних наук, професор Поворознюк Владислав Володимирович.

Секретаріат: Дзерович Н. І., Поворознюк Вас. В.

Телефони для довідок:  (044) 254-15-50  (Київ)

Факс:  (044) 430-41-74  (Київ)

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Перемикач мови offcanvas