м. Київ, вул. Вишгородська, 67 (вхід з вул. Кобзарська)        

Шановні друзі та колеги!

Раді поділитись з вами чудовою новиною. Перший український Консенсус щодо менеджменту вітаміну D опублікований у високоповажному журналі Nutrients

Мета Консенсусу - підвищення обізнаності медичної спільноти й населення щодо проблеми дефіциту вітаміну D і шляхів її подолання.

Основні положення Консенсусу сформовані на основі проведених під керівництвом проф. Поворознюка В.В. та проф. Григор’євої Н.В протягом останнього десятиріччя епідеміологічних досліджень щодо статусу вітаміну D та ретельного систематичного огляду сучасних літературних джерел, зокрема й низки міжнародних та національних керівництв, виконаного провідними українськими вченими.

14 положень Консенсусу з їх обґрунтуванням містять рекомендації експертів щодо дефініцій статусу вітаміну D, груп ризику щодо його дефіциту, основних профілактичних та лікувальних доз і термінів призначення у різних груп населення.

Україномовна версія Консенсусу представлена і на шпальтах журналу Біль. Суглоби. Хребет

 

Шановні колеги!

Незабаром новий вебінар OsteoHub, присвячений Міжнародному дню остеопорозу!

Запрошуємо Вас 19 жовтня о 16.00. Актуальна тема: Остеопороз: скринінг та менеджмент-2022. Тривалість 1,5 години.

Онлайн перегляд без реєстрації! https://www.youtube.com/watch?v=kf-yGugLm44

 

 

Шановні колеги!

ДУ «Інститут геронтології імені Д. Ф. Чеботарьова НАМН України» та Українська асоціація остеопорозу запрошують Вас до участі у науково-практичній конференції з міжнародною участю «ОСТЕОПОРОЗ – МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА ПРОБЛЕМА СЬОГОДЕННЯ», яка відбудеться 17-18 листопада 2022 року online на платформі OsteoHub (https://osteohub.info).

Шановні колеги!

ДУ «Інститут геронтології імені Д. Ф. Чеботарьова НАМН України» та Українська асоціація остеопорозу запрошують Вас до участі 

12-13 жовтня 2023 року
головна подія року на платформі OsteoHub!

Міжнародна конференція
ЗАХВОРЮВАННЯ КІСТКОВО-М’ЯЗОВОЇ СИСТЕМИ ТА ВІК!

Перейти до перегляду

Міжнародна науково-практична конференція

«ЗАХВОРЮВАННЯ КІСТКОВО-М’ЯЗОВОЇ СИСТЕМИ ТА ВІК»,

21-22 жовтня 2019 р., м. Київ, Україна

Перемикач мови offcanvas