м. Київ, вул. Вишгородська, 67 (вхід з вул. Кобзарська)        

Щиро вітаємо Вас, шановні відвідувачі сторінки Української асоціації остеопорозу!

Всеукраїнська громадська організація «Українська асоціація остеопорозу» створена у 1996 році, з 1998 року входить до Міжнародної асоціації остеопорозу (International Osteoporosis Foundation).

            Основними напрямками роботи асоціації є розв’язання сучасних наукових і практичних проблем охорони здоров’я населення, обумовлених патологічними станами кісткової тканини та пов’язаних з нею систем організму; розробка нових методів діагностики, профілактики, лікування остеопорозу та впровадження їх у практику; підвищення рівня кваліфікації членів Асоціації та захист їх інтересів.

                Українська асоціація остеопорозу об’єднує провідних спеціалістів різного профілю, які вивчають захворювання кістково-м’язової системи. Щорічно проводяться науково-практичні конференції з міжнародною участю та школи-семінари, на яких їх учасники мають можливість отримувати нові знання, обмінюватись досвідом та ідеями, вести дискусії. Крім того, члени Української асоціації остеопорозу беруть активну участь у Міжнародних конгресах і конференціях Міжнародної асоціації остеопорозу (IOF) та Європейського товариства із клінічних та економічних аспектів остеопорозу, остеоартриту й захворювань кістково-м’язової системи (ESCEO).

            У 2014 році під час роботи Всесвітнього конгресу з остеопорозу, остеоартриту й захворювань кістково-м'язової системи (WCO-IOF-ESCEO SEVILLE 2014) президента Української асоціації остеопорозу, професора Поворознюка В. В. нагороджено медаллю за активну участь у діяльності Комітету національних товариств (Committee of National Societies) Міжнародної асоціації остеопорозу (IOF).

            За 10 років роботи Української асоціації остеопорозу опубліковано близько 20 монографій, за сприяння асоціації з 1999 року видається науково-практичний журнал «Проблеми остеології», із 2011 року – спеціалізований науково-практичний журнал «Біль. Суглоби. Хребет».

            На сторінках сайту Ви маєте можливість ознайомитись з основними напрямками роботи асоціації, новинами та анонсом заходів в Україні й за кордоном, зазирнути в архів конференцій та шкіл минулих років, а також ознайомитись з видавничою діяльністю асоціації.

            У 1999 році за сприяння Української асоціації остеопорозу на базі ДУ «Інститут геронтології імені Д. Ф. Чеботарьова НАМН України» відкрито Український науково-медичний центр проблем остеопорозу. На сьогодні центр активно надає діагностичну та консультативну допомогу пацієнтам з різних регіонів України. Основні захворювання, які досліджують у центрі: системний остеопороз (первинний та вторинний) та його ускладнення у дітей та дорослих, біль у спині, дегенеративно-дистрофічні захворювання хребта та їх ускладнення, стан після ендопротезування суглобів і вертебропластики, ревматичні захворювання, порушення метаболізму кістково-м’язової системи, діагностика та корекція дефіциту й недостатності вітаміну D, діагностика, профілактика та лікування саркопенії та ін.

            На сторінках сайту Ви можете знайти необхідну Вам інформацію щодо запису на консультацію, діагностичних можливостей центру, корисні статті для пацієнтів із проблеми остеопорозу та інших захворювань опорно-рухового апарату.

            Ми докладемо максимум зусиль, щоб консультації в центрі залишили у Вас тільки приємні спогади, а лікування було якомога ефективнішим.

Перемикач мови offcanvas