м. Київ, вул. Вишгородська, 67 (вхід з вул. Кобзарська)        

  • Agency

    ЦЕНТР ОСТЕОПОРОЗУ

    Остеопороз – найбільш поширене системне захворювання скелета, яке характеризується зниженням кісткової маси та структурними змінами кісткової тканини, які виражені настільки, що навіть при незначній травмі можуть виникати переломи.

    Читати детальніше

  • Agency-Slideshow-Panel-01

Послуги центру

Абсорбціометрія
Остеопороз

Абсорбціометрія

Двохфотонна рентгенівська абсорбціометрія

Остеопороз

Ренген

Рентгенморфометричний аналіз тіл хребців

Ренген
TBS
Остеопороз

TBS

Оцінка якості трабекулярної кісткової тканини (TBS)

Остеопороз

УД

Ультразвукова денситометрія

УД
FRAX
FRAX

FRAX

FRAX Оцініть ризик виникнення переломів ...

Остеопороз

Діагностика

Лабораторна діагностика

Діагностика
Оценка телостроения
Остеопороз

Оценка телостроения

Оцінка тілобудови

Остеопороз

Харчування

Оцінка харчування

Харчування

У багатьох європейських країнах остеопороз є однією з основних проблем охорони здоров'я. Зарубіжні та вітчизняні фахівці вважають, що захворювання вже набуло характеру епідемії.

Найголовніше, що відрізняє остеопороз від інших захворювань опорно-рухової системи, – майже повна відсутність клінічних симптомів до моменту виникнення остеопоротичних переломів. Хворі можуть не знати про наявність у них остеопорозу до тих пір, поки незначне навантаження, удар чи падіння можуть призвести до перелому кісток. До найсерйозніших остеопоротичних переломів відносять перелом шийки стегнової кістки та переломи тіл хребців, які значно погіршують якість життя пацієнтів.

Завдяки досягненням сучасної медицини ефективна профілактика остеопоротичних переломів та лікування остеопорозу можливі. Першим кроком повинна стати діагностика стану кісткової тканини.

Висококваліфіковані спеціалісти Українського науково-медичного центру проблем остеопорозу швидко та якісно проведуть діагностику порушень кісткової тканини на сучасному обладнанні, лікарі вищої категорії нададуть консультативну допомогу та підберуть індивідуальну схему лікування остеопорозу та інших захворювань кістково-м’язової системи!

Приділіть собі півгодини і Ви будете знати, чи загрожує Вам перелом! Відновіть силу Ваших кісток й м’язів! Збережіть молодість Вашої постави!

Дефіцит і недостатність вітаміну Д


Остеопороз – не вирок!

При своєчасному зверненні можливо попередити розвиток остеопорозу, а при наявності хвороби не тільки зупинити її прогресування, а й відновити міцність кісток і попередити переломи!


ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Перемикач мови offcanvas